ВЕСІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

ПОСТАНОВКА ВЕСІЛЬНОГО ТАНЦЮ У М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Яким буде ваш весільний танець?

Яким забажаєте. Я ніколи не працюю по шаблону. Разом з кожною парою молодят ми створюємо ексклюзивні танцювальні історії, які розкривають почуття та бачення нареченого і нареченої. 


 Можете не переживати, що тут хтось буде заставляти вас робити якісь неприродні рухи - ми знайдемо стиль, в якому ви будете почувати себе комфортно.

Одне тренування тривалістю 45 хвилин коштує 300 грн. Ця вартість включає оренду комфортного залу в просторі BIG DANCE HOME. В середньому на постановку класичного весільного танцю потрібно 5-7 тренувань. І ще... фінальне тренування в ресторані - у подарунок.  

Хороший хореограф завжди знайде підхід та композицію, в якій виконавцю буде комфортно. Повірте, в моїй кар'єрі постановника було різне - молодята ставили і за пару годин, і різними мовами, і з різними обмеженнями (наприклад, із-за сукні чи особливостей приміщення). І ми зі всіма цими викликами впорались. 

Тому не переймайтесь. Почніть свою маленьку, але таку цікаву пригоду!

ЯК ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З КОНТЕМПОРАРІ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Ваш шлях до постановки весільного танцю в Хмельницькому починається просто тут і зараз

ДЗВІНОК

Ви надсилаєте мені заявку через сайт або через адміністратора за телефоном 0989893030. У телефонній розмові ви отримаєте всю детальну інформацію про тренування, актуальну вартість, графік тощо

ПЕРША ЗУСТРІЧ

У деяких випадках перед початком тренувального процесу потрібно зустрітись, випити кави, обговорити ваші побажання і можливості. Це безкоштовно - я люблю нові знайомства!

Танці контемп у Хмельницькому

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОСТАНОВКА ВЕСІЛЬНОГО ТАНЦЮ У 

ВЕСІЛЬНІ ТАНЦІ - такі різні! В когось це веселий мікс, в когось класичний вальс, в когось - інтригуюче танго... Кожен весільний танець - це картина вашого кохання, яку малюєте ви самі. 

Весільний танець - це ваша історія, яка не схожа ні на одну іншу. Вона ексклюзивна і потребує професійного особистого підходу з боку постановника.

Тому спочатку професійний весільний хореограф допоможе визначитись із концепцією, музикою, "тональністю" танцю. Сильний хореограф ніколи не буде ставити шаблонний танець. Комусь легко дається одне, а інше - взагалі ні. Рух, який виглядає непрезентабельно у виконанні однієї людини, може бути дуже витонченим у виконанні іншої. І навпаки. Тому підбирайте собі весільного хореографа відповідально!

Далі починається тренувальний процес. Не переймайтесь, якщо раніше не танцювали - іноді це навіть краще! Фінальне тренування в ресторані - важливий аспект психологічної підготовки до заходу. І все, далі - безпосередньо виконання весільного танцю, сльози щастя, перегляд відео і чудові спогади.

Постановка весільного танцю Хмельницький